Samsung AirDresser neler sunuyor? – Teknoloji Haberleri

Kovid-19 salgınının ortaya çıkmasıyla beraber, günlük nesnelerimizi temizlemeye ve sterilize etmeye odaklanan birçok ürün oldu. Bugün ise çeşitli yerleşik teknolojileri kullanarak giysileri sterilize edip canlandırabilen bir ürün olan Samsung AirDresser duyuruldu.

SAMSUNG AİRDRESSER ÖZELLİKLERİ

AirDresser’ın kullandığı teknolojiler içinde virüslerin ve bakterilerin yüzde 99,9’unu, ev akarlarının yüzde 100’ünü, kokuya yol açan gazların yüzde 99’unu ve öteki zararı dokunan maddelerin yüzde 99’unu temizlediği söylenen JetSteam bulunuyor. Ek olarak aygıt ter, tütün ve gıdalardaki koku parçacıklarını yakalayabilen koku giderici filtreye haiz.

AirDresser, giysileri onlara zarar vermeden yada küçültmeden kurutmak için düşük sıcaklıklarda hava kullanan Isı Pompası Kurutma adlı bir teknolojiye de haiz. Kürklü giysiler için, nemin yüzde 90’ına kadar çıkararak kürklü giysilerin nemini giderebilen hususi bir Kürk Bakım Döngüsü bulunuyor.

Samsung AirDresser 24 Aralık’tan itibaren Samsung’un çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalarından ve çevrimiçi perakende mağazalarından satın alınabilecek. Şimdilik bu ürünün Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.

Samsung Tüketici Elektroniği İşinden görevli Kıdemli Başkan Yardımcısı Raju Pullan lansmanla ilgili olarak şunları söylemiş oldu; “Tüketici gereksinimleri mevzusundaki derin bilgimiz ve evimizdeki giysilerimize bakma şeklimizi dönüştürmek için son olarak teknolojiyi kullanarak yaratılan AirDresser, her gün giysileri tazelemek için etkili bir çözüm olarak hizmet ediyor. Giysileri dezenfekte eden ve virüs ve bakterileri yüzde 99,9 oranında ortadan kaldıran AirDresser ile tüketicilerin daha iyi kıyafet bakımı ve daha kolay bakımdan keyif alacaklarından ve çamaşır makinesi ve kurutucu benzer biçimde temel bir ev aleti haline geleceğinden eminiz.”

OPPO 5G İnovasyon Laboratuvarını Kurdu

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Kilolu halinden eser kalmadı! Duygu Özaslan'ı bir de şimdi görün Şişman halinden yaratı kalmadı! Duygu Özaslan’ı bir de şimdi görün
Exynos 2100 SoC nasıl olacak?Exynos 2100 SoC iyi mi olacak?
Ortaöğretim sonuçları erken mi açıklanacak?Ortaöğretim neticeleri erken mi açıklanacak?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
12756197 700x400.jpg

Exynos 2100 SoC nasıl olacak?

Next Post
12756737 700x400.jpg

Görünmez tehlike: Sar

Related Posts