Samsung Galaxy S21 serisi yeni fotoğraflarıyla ortaya çıktı!

Avatar of admin@teknodate.com
12714434

Galaxy S21 serisi için artık nefesler tutulmuş durumda. Samsung’un yakın bir dönemde Galaxy S21 tanıtım tarihini açıklaması umut ediliyor. Sadece bu izahat gerçekleşmeden ilkin Galaxy S21 ailesi için ortaya çıkan sızıntılara odaklanmamız gerekiyor. Samsung’un yeni Galaxy telefonlarından Galaxy S21, geçtiğimiz gün basın görselleri ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise bir başka sızıntı daha yapılmış oldu. Bu sızıntının mevzusu; Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra’ya ilişik olduğu söylenen fotoğraflar.

GALAXY S21 FOTOĞRAFLARI İLE KARŞIMIZDA

Samsung Galaxy S21 ailesine odaklı fotoğraflar, telefonların tasarımını gözler önüne seriyor. Burada bizi herhangi bir sürpriz beklemiyor benzer biçimde görünüyor. Zira görseller doğru ise telefonlar beklendiği suretiyle delikli bir ekran ve çerçevelerle birleşen üçlü bir kamera kurulumu ile geliyor. Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus’ta düz bir ekran tasarımı gözlenirken, iş Galaxy S21 Ultra’ya vardığında ekranın kavisli bulunduğunu görüyoruz.

Galaxy S21 ailesi

GALAXY S21 TANITIM TARİHİ NE ZAMAN?

Galaxy S21 tanıtım zamanı için mühim bir iddia var. Buna bakılırsa telefonlar, 14 Ocak’ta tanıtılacak. Galaxy Unpacked 2021 adındaki bir etkinlikte sahneye çıkacağını düşündüğümüz telefonlara, Galaxy Buds Pro ve Galaxy Smart Tag benzer biçimde ek aksesuarların da eşlik etmesi umut ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
12175084

Apple CEO’su Tim Cook Facebook’a Twitter’dan cevap verdi, tartışmalar alevlendi!

Next Post
12714320

Instagram şifre değiştirme | Nasıl yapılır?

Related Posts