Samsung Galaxy S21’in hafifleyen kutusu ortaya çıktı!

Galaxy S21’in kutusundan şarj aleti ve kulaklık çıkmayacak haberleri bundan oldukça öncelere dayanıyor. Çıkan ilk haberler Samsung’un tıpkı Apple’ın iPhone 12 kutusunda yapmış olduğu şeklinde şarj cihazını ve kulaklığını çıkartacağını iddia ediyordu. Hemen sonra meşhur sızıntı kaynakları, yaptıkları öngörülerle bu iddiaları güçlendirdi. Son olarak Samsung’un çevrecilik adına yayınladığı bir video, Galaxy S21’in kutusunda yaşanabilecek bir eksikliğin kanıtı olarak yayınlandı. Şimdi ise Galaxy S21’in kutusuna ilişkin olduğu söylenen bazı fotoğraflar internete düştü.

İŞTE GALAXY S21’İN KUTUSU

Winfuture tarafınca sızdırılan bahse mevzu fotoğraflarda Samsung Galaxy S21 ve Galaxy S21’in kutusu bulunuyor. Bu aşamada, Galaxy S21’in kutusunun oldukça incelmiş bir halde göründüğünü belirtelim. Fotoğrafın altında ise kutudan yalnız USB Type-C kablosunun ve SIM kart çıkartma aparatının çıkacağı yazıyor. Şu demek oluyor ki ne AKG markalı bir kulaklık, ne de şarj aleti Samsung Galaxy S21’in kutusunda bulunmuyor. En azından sızdırılan fotoğraftan anlaşılan bu.

Samsung Galaxy S21 kutusu

İPHONE 12 SONRASI YAPTIĞI PAYLAŞIMI KALDIRMIŞTI

Samsung Apple iPhone 12’yi tanıttıktan sonrasında yapmış olduğu bir paylaşımla gündeme gelmişti. Facebook sayfası üstünden Galaxy şarj aletinin fotoğrafı paylaşan Samsung, ”Galaxy’nizle beraber gelir” sözlerini kullanmıştı. Cenup Koreli şirket ondan sonra bu paylaşımı kaldırmıştı. Paylaşımın kaldırılması da birçok iddia deposu tarafınca Galaxy S21’in kutusunda şarj aleti olmayacağının kanıtı olarak gösterilmişti. İddialar bir kenara, tüm bunların gerçek olup olmadığını yarın akşam düzenlenecek Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinde göreceğiz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER İbrahim Büyükak'tan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir yorumu İbrahim Büyükak’tan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir yorumu
LG Rollable CES fuarında ortaya çıktıLG Rollable CES fuarında ortaya çıktı
İnsomnia nedir? Uyuyamama sendromu hakkında her şeyİnsomnia nedir? Uyuyamama sendromu hakkında her şey
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Nvidia Rtx 3060 Fiyati Ile Birlikte Resmen Duyuruldu Iste Ozellikleri.png

Nvidia RTX 3060 fiyatı ile birlikte resmen duyuruldu! İşte özellikleri

Next Post
Rgb Tutkusu Maskelere De Tasindi Razerdan Herkesi Sasirtan Akilli Maske.png

RGB tutkusu maskelere de taşındı: Razer’dan herkesi şaşırtan akıllı maske!

Related Posts