Samsung Galaxy Unpacked 2021 için firmadan yeni video!

Samsung Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinin başlamasına artık günler değil, saatler kaldı. Etkinliğin baş oyuncuları ise büyük bir sürpriz eğer olmazsa Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra’dan oluşacak olan Galaxy S21 ailesi olacak. Samsung da etkinliğe azca bir süre kala etkinliğe dair paylaşımlarını artırmış durumda. Paylaşılan yeni video da bunun kanıtı durumunda.

SAMSUNG VİDEO İLE GALAXY UNPACKED 2021’E DAVET ETTİ

Galaxy S21 ailesinin tanıtılacağı etkinlik için yeni bir video gösteren Samsung, videoda Galaxy S21’i göstermedi sadece Galaxy S21’in özelliklerini ve bazı kabiliyetlerini üstü kapalı olarak belirtti. Mesela; seyircilere, videonun başından sonuna kadar kamera kabiliyetlerini hakkında ipuçları veren bazı enstantaneler sunuldu. Aslına bakarsan videonun izahat kısmında da Samsung tarafınca mobil teknolojilere ve akıllı telefonlara vurgu yapılmış oldu.

GALAXY S21 AİLESİ HANGİ ÖZELLİKLERLE GELECEK?

Samsung Galaxy S21’in özellikleri sızıntılarda birçok kez karşımıza çıktı. Hemen hemen Samsung tarafınca doğrulanmayan sızıntılara gore Galaxy S21 ailesi, Snapdragon 888 yada Samsung Exynos 2100 işlemcisine haiz olacak. Galaxy S21 6,2 inç büyüklüğünde, Galaxy S21+ 6,7 inç büyüklüğünde ve Galaxy S21 Ultra ise 6,8 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelecek. Telefonlar 14 Ocak Perşembe günü düzenlenecek Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinde sahne alacak. Ikimiz de sizler için bu etkinliği canlı olarak takip edeceğiz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER  Hande Erçel ile Kerem Bürsin'den dedikoduları alevlendiren fotoğraf Hande Erçel ile Kerem Bürsin’den dedikoduları alevlendiren fotoğraf
Huawei Mate 40 Pro ön incelemesiHuawei Mate 40 Pro ön incelemesi
QNB Finansbank müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır?QNB Finansbank satın alan hizmetlerine iyi mi ulaşılır?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Genisleyebilen Akilli Telefon Lg Rollable Resmen Yuzunu Gosterdi.png

Genişleyebilen akıllı telefon LG Rollable resmen yüzünü gösterdi!

Next Post
Microsofttan Toplantilarda Yuz Ifadeleri Ve Vucut Dillerini Notlandirma Patenti Icin.jpg

Microsoft’tan toplantılarda yüz ifadeleri ve vücut dillerini notlandırma patenti için başvuru

Related Posts