Samsung Galaxy Unpacked 2021’de neler bekliyoruz? Galaxy S21 ve fazlası

Avatar of admin@teknodate.com
Samsung Galaxy Unpacked 2021de Neler Bekliyoruz Galaxy S21 Ve Fazlasi.png
Samsung Galaxy Unpacked 2021de Neler Bekliyoruz Galaxy S21 Ve Fazlasi.png

Galaxy Unpacked 2021 etkinliği için beklenen gün geldi. Oldukça değil, bir tek birkaç saat sonrasında Cenup Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni nesil teknolojilere haiz akıllı telefonlarını ve daha fazlasını fazlaca büyük bir sürpriz olmadığı müddetçe sahneye çıkartacak. Aylardır meydana getirilen sızıntılar, şirket kaynaklarına dayandırılan haberler, iddialar ve dedikoduların peşinden dört gözle beklenen sual ise şu; Samsung bu akşam neler tanıtmış olacak? Ikimiz de Samsung’un bu akşamki tanıtacağı ürünleriyle ilgili tüm beklentileri bir araya getirdik.

Galaxy S21 ailesi

1) SAMSUNG GALAXY S21, GALAXY S21+ VE GALAXY S21 ULTRA

Unpacked 2021 etkinliğinin yıldızı, Samsung aksi yönde bir karar almazsa Samsung Galaxy S21 ailesi olacak. Esasen Samsung, düzenlemiş olduğu reklam kampanyalarında yeni Galaxy ile tanışma fırsatına vurgu yapıyor. Bu da organik olarak, Galaxy S21 ailesinin tanıtılacağını gösteren kanıtlardan biri. Peki Samsung Galaxy S21 ailesinin özellikleri içinde neler bulunuyor? Şimdi yönümüzü birazcık sızıntılara çevirelim.

Galaxy S21 ailesine yönelik meydana getirilen sızıntılar, telefonların bazı pazarlarda Snapdragon 888 işlemcisi ile bazı pazarlarda ise Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı 5G destekli 5 nm’lik Exynos 2100 işlemcisi ile geleceğini gösteriyor. Aslolan sürprizi ise sona sakladık; Galaxy S21 ailesinin en kuvvetli modeli olacağı söylenen Galaxy S21 Ultra, sızıntılara gore S Pen desteğiyle beraber gelecek fakat S Pen kutudan çıkmayacak.

Galaxy Buds Pro

2) SAMSUNG GALAXY BUDS PRO

Samsung etkinlikte bir tek en yeni akıllı telefonlarını tanıtmayacak benzer biçimde görünüyor. Aylardır sürdürülen sızıntılar, ailenin Samsung Galaxy Buds Pro isminde bir kulak içi kablosuz kulaklık ile beraber daha geleceğini gösteriyor. Dedikodularda bu kulaklığın ANC (Etken gürültü engelleme) desteğini barındırdığı ve siyah, gümüş ve mor renk seçeneklerine haiz olduğu belirtiliyor. Kulaklık için beklenen fiyat ise 200 dolar seviyesinde.

Galaxy Smart Tag

3) SAMSUNG GALAXY SMART TAG

Apple için yakında AirTags isminde bir takip aleti tanıtacağına yönelik bazı söylentiler mevcut. Fakat Apple AirTags takip cihazını görücüye çıkartmadan, Samsung, Galaxy Smart Tag ile sahneye çıkacak benzer biçimde. Samsung’un takip aleti olarak konumlanacağı söylenen Galaxy Smart Tag, iddialara gore anahtarlara, çantalara ve öteki tüm nesnelere takılabilecek. Ek olarak cihazın değişik boyuta haiz bir modeli de planlanıyor.

SAMSUNG GALAXY UNPACKED 2021 SAAT KAÇTA?

Galaxy Unpacked 2021 etkinliği TSİ 18:00’da başlamış olacak. Etkinlik Samsung’un resmi internet sayfası üstünden ve Samsung YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacak. Son olarak belirtelim; Yukarıda sıraladığımız cihazlara ek olarak, Samsung’un etkinlikte sürpriz cihazlar da tanıtması olası.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Şeyma sınırları aştı! Bu kez yarı çıplak Şeyma sınırları aştı! Bu kez yarı çıplak
İşte beklenen amiral gemisinin yeni görüntüleriİşte beklenen amiral gemisinin yeni görüntüleri
36 nerenin plakası? Hangi ilin araç plaka kodu 36?36 nerenin plakası? Hangi ilin vasıta plaka kodu 36?
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Signalden Dikkat Ceken Paylasim Nasil Basladi Nasil Gidiyor.png

Signal’den dikkat çeken paylaşım: ”Nasıl başladı, nasıl gidiyor?”

Next Post
Whatsapp Alternatifi Bipin Yeni Kullanici Sayisi 10 Milyonu Asti.png

WhatsApp alternatifi BiP’in yeni kullanıcı sayısı 10 milyonu aştı

Related Posts