Samsung S21 için özel bir etkinlik düzenlenecek!

Avatar of admin@teknodate.com
Samsung S21 Icin Ozel Bir Etkinlik Duzenlenecek.jpg
Samsung S21 Icin Ozel Bir Etkinlik Duzenlenecek.jpg

Etkinliğin yapılmış sebebi ise cihazın Exynos 2100 yonga seti. Markanın yalnız bu özelliği tanıtmak için bir etkinlik düzenlemesi Exynos 2100’ın ne kadar mühim bulunduğunun bir göstergesi.

Çip muhtemelen Galaxy S21’in Avrupa, Cenup Kore ve Orta Doğu varyantlarına güç verecek. Daha büyük haber ise Qualcomm Snapdragon 888’in performansıyla eşleşecek olması. Qualcomm’un silikonu, muhtemelen Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemilerinin Amerikan ve Çin versiyonlarını besleyecek.

Geçtiğimiz yıl, Samsung’un tescilli yonga seti ile Qualcomm’un SoC’si arasındaki tutarsızlık mevzusunda oldukca fazla söylenti vardı. Hatta bazı söylentiler ve sızdırılan karşılaştırma neticeleri, Exynos tabanlı Samsung Galaxy S21 aletinin Snapdragon yakıtlı muadilinden daha iyi performans göstereceğini ve Exynos modellerinin de daha azca güç tüketebileceğini gösteriyordu.Bu durum da Samsung’un bazı değişimler yapmasına sebep oldu.

İki yonganın benzer çekirdek mimarilere haiz olması planlanıyor, sadece Samsung’un silikonunun daha yüksek saat hızları sunması daha olası. ARM X1 Prime 2.91GHz çekirdek, 4x Cortex-A78  2.81GHz çekirdekler ve 4x Cortex-A55 2.21GHz çekirdeklerden oluşan yeni mimarinin yanı sıra, bazı iyileştirmeler ve ek özelliklerin olmasını da beklentiler içinde.

Hyundai ve Apple elektrikli otomobil üretecek: İşte herkesi şaşırtan detaylar

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Duyan oraya akın ediyor! Baraj suları çekilince ortaya çıktı Duyan oraya akın ediyor! Baraj suları çekilince ortaya çıktı
WhatsApp, verilerinizi Facebook ile paylaşmaya başlayacakWhatsApp, verilerinizi Facebook ile paylaşmaya başlamış olacak
Cuma suresinin meali ve faziletiCuma suresinin meali ve fazileti
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Honor V40 Goruntuleri Sizdirildi Teknoloji Haberleri.jpg

Honor V40 görüntüleri sızdırıldı – Teknoloji Haberleri

Next Post
Logitech G203 mouse incelemesi

Oyuncuların yeni gözdesi olacak – Teknoloji Haberleri

Related Posts