Samsung şeffaf ekranlı akıllı telefon üzerinde çalışıyor!

Avatar of admin@teknodate.com
12607397

Samsung katlanabilir akıllı telefonlar ile kullanıcılarını bir süre ilkin tanıştırdı. Galaxy Fold ile süregelen bu süreç, sonrasında dikey katlanabilen Galaxy Z Flip’i, fazlaca sonrasında ise Galaxy Z Fold 2’yi getirdi. Fakat teknoloji devinin aklında yalnız katlanabilir akıllı telefonlar yok. İddialara nazaran Samsung, fazlaca daha ‘değişik’ akıllı telefonlar da geliştiriyor; Saydam akıllı telefonlar.

SAMSUNG ŞEFFAF AKILLI TELEFON İÇİN HAZIRLANIYOR

Bir Twitter hesabı, Samsung’un 2021 yılındaki planlarından bahsetti. Hesabın iddiasına nazaran Samsung, saydam ekranlı bir akıllı telefon üretecek. Daha ilkin Xiaomi tarafınca geliştirilen saydam akıllı tv görmüştük sadece saydam akıllı telefon sanıyoruz ki sektörde bir ilk olacak. Doğal ki Samsung bunu gerçeğe dönüştürürse. Üstelik gerçeğe dönüşmeyi bekleyen ve iddialar içinde yer edinen bir Samsung ürünü daha var.

ÜÇE KATLANAN TABLET DE YER ALDI

Tabletler büyük ekranlarıyla öne çıkıyorlar. Böylece birçok işlemi halledebilmeyi vadediyorlar. Fakat büyük ekranlarından dolayı tabletleri taşımak kimi vakit zorlaşabiliyor. İddialara nazaran Samsung bu zorluğun üstesinden gelebilecek bir hızla gelişen teknolojinin hazırlığını yapıyor; Evet, Üçe katlanabilen tabletten bahsediyoruz. Zira Twitter hesabının paylaşmış olduğu bilgiler içinde Samsung’un üçe katlanabilen bir tablet üreteceği iddiası da yer ediniyor.

Samsung şeffaf akıllı telefon tweet

Üçe katlanabilir ekran modelini daha ilkin Oppo tarafında konsept olarak görmüştük sadece o bir akıllı telefona ilişkin bir konseptti. Böylesi bir hızla gelişen teknolojinin Samsung markalı bir tablette iyi mi duracağını hemen hemen kestiremiyoruz. Üstelik saydam ekranlı akıllı telefonun da iyi mi bir tasarıma haiz olacağı hemen hemen bilinmiyor. Hepsi, Twitter hesabının iddiası ile ortaya çıkmış kim bilir geleceği yön verebilecek teknolojiler olarak göze çarpıyor. Her iki hızla gelişen teknolojinin gelecek yıl gerçeğe dönüşmesi planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
12732422

ininal Kart Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Next Post
12734699

Twitter Spaces: Twitter sesli sohbet için yeni alan oluşturuyor!

Related Posts