Samsung’un gösterdiği gizemli cihaz Galaxy Note 21 Ultra mı?

(*21*)Samsung şu sıralar Galaxy S21 ailesini tanıtacağı öngörülen Galaxy Unpacked 2021 etkinliği için hazırlıklarını sürdürüyor. Hatta şirket Galaxy Unpacked 2021 etkinliğine yönelik yeni bir video daha yayınladı. Bunun üstüne Samsung’un yayınladığı bir başka video daha görüldü. Fakat bu video, Galaxy S21’e değil, başka bir Samsung akıllı telefonuna yönelik ipucu barındırıyor iddiası ile gündeme geldi; Galaxy Note 21 Ultra’ya.

VİDEO GALAXY NOTE 21 ULTRA İHTİMALİNİ DOĞURDU

(*21*)Galaxy Note 21 Ultra’yı gösterdiği iddia edilen video, aslına bakarsak 2017’de duyurulan Galaxy Upcycling programına ilişkin yeni bilgiler içeriyor. Fakat videoyu izleyenlerin dikkatini programın detaylarından oldukça, tam ekran tasarımına haiz bir akıllı telefon çekiyor. Selfie kamerasının ekranında bulunmadığı telefonun ise iddialara gore Samsung Galaxy Note 21 Ultra’ya ilişik olma olasılığı oldukça yüksek.

(*21*)

BEKLENTİLER ARTTI

(*21*)Galaxy Note 21 Ultra’nın ekran altı kamera teknolojisiyle geleceğine yönelik birçok söylenti mevcuttu. Videodaki gizemli akıllı telefonun da bu şekilde bir teknolojiye haiz bulunduğunun görülmesi Galaxy Note 21 Ultra hakkında beklentileri artırmış durumda. Son olarak Samsung’un söz mevzusu cihaz için ‘Galaxy Note 21 Ultra’ adını kullanmadığını belirtelim. Kısaca bu telefon konsept bir cihazdan ibaret de olabilir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Çarpıcı sözler: Böcekleri yemeye başlayacağız! Çarpıcı sözler: Böcekleri yemeye başlayacağız!
Tanıtıma az kala: Yaklaşan amiral için yeni video yayınlandı!Tanıtıma azca kala: Yaklaşan amiral için yeni video gösterildi!
68 nerenin plakası? Hangi ilin araç plaka kodu 68?68 nerenin plakası? Hangi ilin vasıta plaka kodu 68?
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Galaxy S21de Kullanilabilir Qualcomm Ikinci Nesil Parmak Izi Sensorunu Tanitti.png

Galaxy S21’de kullanılabilir: Qualcomm ikinci nesil parmak izi sensörünü tanıttı!

Next Post
Xiaomi Mi 11 Lite Tanitim Tarihi Ile Mi 11 Surprizi.png

Xiaomi Mi 11 Lite tanıtım tarihi ile Mi 11 sürprizi yapabilir!

Related Posts