Şarj girişi olmayan iPhone 13 başarılı olabilir mi?

Avatar of admin@teknodate.com
Sarj Girisi Olmayan Iphone 13 Basarili Olabilir Mi.jpg
Sarj Girisi Olmayan Iphone 13 Basarili Olabilir Mi.jpg

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden önde gelen Apple yürekli bir adım daha atmaya hazırlanıyor. Cupertino merkezli şirkete yakın bazı kaynaklardan alınan haberlere gore Apple yeni iPhone modelinde şarj girişini tamamen iptal etmeyi planlıyor.

Hatırlanacağı suretiyle buna benzer bir hamle ortalama 4 yıl ilkin iPhone 7 etkinliğinde gelmişti. Apple bu etkinlikte iPhone modellerinden 3.5 mm kulaklık girişini kaldırdığını açıklamıştı.

İlk etapta bu durum birazcık acayip karşılandı. Sonuçta iPhone alanlar kablosuz kulaklık da almak zorunda kalmışlardı. Aslen 3.5 mm kulaklıklar bir çevirici ile lightning girişinden kullanılabiliyordu. Fakat bu da oldukça kullanışlı değildi.

Bu köktencilik karar ilk olarak eleştirilse de sonralarda öteki üreticiler de 3.5 mm’lik kulaklık girişini telefonlarından çıkarmaya başladı.

SADECE KABLOSUZ ŞARJ DÖNEMİ BAŞLAYABİLİR

Şimdi çıkan söylentilere bakılacak olursa Apple şarj girişini de telefondan kaldırmayı planlıyor. Malum kablosuz şarj teknolojileri artık gelişti. Hatta yeni çıkan pek oldukça otomobilde de kablosuz şarj stantlarına yer veriliyor.

Kaldı ki fazlaca uygun fiyatlara kablosuz şarj stantları almak da mümkün. Dolayısıyla Apple’ın bu hamlesi oldukça ta yanlış olmayacaktır.

Fakat şu şekilde mühim bir mevzu da var. Halihazırda Apple kablosuz şarj mevzusunda kuvvetli bir isim değil. Dolayısıyla bunun için birazcık daha bekleyebilirler.

Yeni Koronavirüs tedavisi büyük ümit yarattı!

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Çarpıcı sözler: Böcekleri yemeye başlayacağız!(*13*) Çarpıcı sözler: Böcekleri yemeye başlayacağız!(*13*)(*13*)
Microsoft Edge iddialı geliyor(*13*)Microsoft Edge iddialı geliyor(*13*)(*13*)
38 nerenin plakası? Hangi ilin araç plaka kodu 38?(*13*)38 nerenin plakası? Hangi ilin vasıta plaka kodu 38?(*13*)(*13*)
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Facebook Signal Arama Sonuclarina Kendi Reklamini Koydu.jpg

Facebook Signal arama sonuçlarına kendi reklamını koydu

Next Post
1610437476 Hangi Mesajlasma Uygulamasi Daha Guvenli.jpg

Hangi mesajlaşma uygulaması daha güvenli?

Related Posts