Sony açıkladı: Cyberpunk 2077 PlayStation Store’dan kaldırıldı!

Avatar of admin@teknodate.com
12536543

Cyberpunk 2077… Oyun dünyası şu sıralar bu oyundan başka neredeyse hiçbir şey konuşmuyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri oyunda ortaya çıkan hatalar ve performans problemleri. Bilhassa PlayStation 4 sahipleri, Cyberpunk 2077’yi performanslı bir halde oynayamadıkları için şikayetçiler. Oyunun arkasındaki isim CD Projekt RED ise geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada 3 yeni yama çıkartacaklarını söyleyerek, oyunculara tabiri caizse ‘sorunları çözeceğiz’ demişti. Ek olarak şirket isteyen kişilerin oyunu iade edebileceklerini de dile getirmişti. İade mevzusunda bahsi geçen firmalardan biri de Cyberpunk 2077 PlayStation sürümünün satışa çıkmış olduğu PlayStation Store’un sahibi Sony idi ve Sony, bugün kimsenin beklemediği bir karar aldı.

CYBERPUNK 2077 ARTIK PLAYSTATİON STORE’DA YOK

Sony, Cyberpunk 2077’nin PlayStation Store’dan bir sonraki duyuruya kadar kaldırılacağını deklare etti. Satın alan memnuniyetine de değinen şirket, ”SIE, yüksek düzeyde alan kişi memnuniyeti sağlamaya iş yapmaktadır, bu yüzden PlayStation Store üstünden Cyberpunk 2077 ‘yi satın alan tüm oyuncular için tam bir para iadesi halletmeye başlayacağız.” ifadelerini kullandı. Şu demek oluyor ki Cyberpunk 2077 sahibi tüm oyuncular istedikleri takdirde paralarını iade alabilecek.

Cyberpunk 2077

CYBERPUNK 2077 PARA İADESİ NASIL YAPILIR?

Cyberpunk 2077 para iadesi işlemleri için Sony bir biçim da paylaştı. Bu formu doldurduğunuzda ve satın alma işleminiz onaylandığında Sony’nin açıklamasına nazaran para iadeniz gerçekleşecek. Sadece şu sıralar forma erişmekte bazı sıkıntılar yaşanıyor. Yeniden yine deneyip formu doldurup para iadesi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
12713810

Microsoft ABD’ye yapılan siber saldırılar ile bağlantılı kötü amaçlı yazılım tespit etti

Next Post
12713474

Alibaba’nın yüz tanıma sisteminde ‘Uygur Türklerini tanımlayan kod’ iddiası

Related Posts