Sony canlı performanslar sunmaya başlıyor

Avatar of admin@teknodate.com
Sony Canli Performanslar Sunmaya Basliyor.jpg
Sony Canli Performanslar Sunmaya Basliyor.jpg

İlk olarak şirket, bu baharda kendi 360 Reality Audio hoparlörlerini piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Şirket, SRS-RA5000 ve SRS-RA3000 adını taşıyan Wi-Fi bağlantıları hoparlörlerin her ikisinin de “benzersiz sürükleyici ses geliştirme algoritması” kullandığını ve Google Assistant yada Alexa cihazlarıyla denetim edilebileceğini söylüyor. Arka arkaya iki CES etkinliğinde (2019 ve 2020) Sony, prototip hoparlörlerde 360 Reality Audio gösterdi, sadece bunlar piyasaya sürülmedi. Ek olarak bahsedilen modeller için herhangi bir tasarımın kullanılıp kullanılmayacağı da belirsiz.

SONY’NIN PLANI DİĞER ŞİRKETLERE DE LİSANSLAMAK

Sony, bir kullanıcının kulaklarını ve işitme duyusunu çözümleme eden kulaklık kişiselleştirme teknolojisini öteki şirketlere lisanslamayı planlıyor. Bunların zamanı hemen hemen belli değil sadece Sony’nin sürükleyici sesini yakında daha çok yerde duymayı ummuş olduğu açık.

Şu anda, 360 Reality Audio müziğini evde dinlemek istiyorsanız, Amazon Echo Studio şeklinde bir hoparlöre ihtiyacınız var. Ek olarak Amazon Music, Tidal yada Deezer şeklinde bir hizmetin yüksek çözünürlüğünde olan katmanı için bir abonelik de gerekiyor. Sony, platformu 2019 sonbaharında yalnızca kulaklıklar için piyasaya sürdü. O zamanlar, bir çok Sony Music sanatçılarından olmak suretiyle yalnızca 1000 parça mevcuttu. Şimdi, şirket bu sayıyı 4.000’e çıkardığını söylüyor, sadece Spotify’da 50 milyondan fazla olduğu düşünürsek sayı gene de düşük.

İçerik kütüphanesini genişletmek için Sony, 360 Reality Audio ses ile canlı performanslar sunmaya başlamış olacak. Bu, Zara Larsson’dan 11 Ocak Pazartesi 17:00’de Artist Connection uygulaması vesilesiyle düzenlenecek canlı bir konser ile başlamış olacak. Elbet şirket, “gerçekçi bir müzik deneyimi” yada hakkaten oradaymışsınız şeklinde görünen bir edinim vadediyor. Marka, konser salonlarının Kovid-19 sebebiyle hala kapalı olması sebebiyle bu seçeneği halka sunmayı umduğunu söylüyor.

YouTuber Kafalar grubu hapis cezası alabilir: Suçlarını duyunca inanamayacaksınız!

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İstanbul’a kar ne süre yağacak?
İşte WhatsApp alternatifi en iyi uygulamalar!İşte WhatsApp alternatifi en iyi uygulamalar!
79 nerenin plakası? Hangi ilin araç plaka kodu 79?79 nerenin plakası? Hangi ilin vasıta plaka kodu 79?
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Yerli Mesajlasma Uygulamasi Dedi Hangi Ozelliklere Sahip.jpg

Yerli mesajlaşma uygulaması Dedi hangi özelliklere sahip?

Next Post
Mi Band 5e Rakip Dogdu Oneplus Band Tanitildi Iste Ozellikleri.png

Mi Band 5’e rakip doğdu: OnePlus Band tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Related Posts