Türkiye’nin e-postası YaaniMail’in kullanıcı sayısı 1 milyonu aştı

Avatar of admin@teknodate.com
5f8d39f02af1071010d9661e.jpg
5f8d39f02af1071010d9661e.jpg


Turkcell’den meydana getirilen açıklamaya gore, geçen senenin sonunda kullanıma oluşturulan YaaniMail, kullanıcı verilerini yurt içinde güvenle saklıyor.

Bireylere @yaani.com uzantılı parasız e-posta hizmeti elde eden YaaniMail, kullanıcılarına 2GB e-posta gizleme alanı sunuyor.

Turkcell’li olmayanların da yararlanabildiği YaaniMail ile e-postalara her yerden hızlıca erişmek, yüksek performans ile e-posta göndermek ve aranan e-postalara kolayca ulaşmak mümkün.

Web ve mobil uygulamalarının mütevazi tasarımı yardımıyla kolay bir kullanım sunan YaaniMail, yüksek teknolojik altyapısı ile spam ve virüslere karşı da koruma sağlıyor. 

“YERLİ VE MİLLİ ÇÖZÜMLERİMİZLE KULLANICILARIMIZIN YANINDAYIZ”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Görevli Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, son yıllarda kullananların en oldukça ehemmiyet verdiği konuların başlangıcında veri güvenliğinin geldiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: 

“Turkcell’de önceliğimiz daima, müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak oldu. Veri güvenliği de müşterilerimizin taleplerinin en başlangıcında geliyor. Bu doğrultuda biz senelerdir ‘Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalmalı’ prensibiyle hareket ediyor, sunduğumuz ürün ve hizmetleri bu anlayışla geliştiriyoruz. Tamamen yerli ve ulusal teknolojiyle geliştirilen YaaniMail platformunda toplanan verileri, Türkiye’de bulunan yüksek güvenlikli veri merkezlerimizde ve kendi sunucularımızda saklıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yerli ve ulusal teknolojilerimizle geliştirdiğimiz yeni dijital ürün ve hizmetler sunmayı sürdüreceğiz.”

KURUMSAL KULLANICILAR DA YARARLANABİLİYOR

Verilen bilgiye gore, kurumsal kullanıcılar da şirket adı uzantısını kullanarak YaaniMail’in sunmuş olduğu güvenli, süratli ve gelişmiş e-posta hizmetlerinden kolayca yararlanabiliyor.

Kurumların en oldukça gerekseme duyduğu yasal metin, imza, feragatname şeklinde araçları parasız sunan YaaniMail, kullanım kolaylığıyla da dikkati çekiyor. YaaniMail kurumsal e-posta servisini ister yerinde kurulum talep ederek istenirse de bulut üstünden anında kullanıma adım atmak mümkün.

Web üstünden erişilebilen Kurumsal Yönetim Paneli ile kullanıcılar, alan adlarını tanımlayıp e-posta hesaplarını kolayca oluşturup yönetmeye başlayabiliyor. Tüm bu süreçte gerekseme duyulması halinde destek ekipleri Turkcell kalitesiyle 7/24 hizmet sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
5faab31eb57f16007c8f624f.jpg

İnstagram sorunu bugün var mı? İnstagram giriş problemi nasıl çözülür? 10 Kasım İnstagram akış yenilenmiyor sorunu!

Next Post
5f8c591bb57f1517a0e836b2.jpg

SpaceX, Starlink ağı için 60 internet uydusunu daha uzaya fırlattı

Related Posts