Vivo X60 Pro Plus ilgi göreceğe benziyor

Vivo kısa süre ilkin Çin’de Vivo X60 serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Marka şu ana kadar Vivo X60 ve Vivo X60 Pro’yu piyasaya sürdü sadece hemen hemen serinin en kuvvetli telefonunu duyurmadı. Şimdiye kadar, ürünle ilgili internete bazı bilgiler sızdırıldı. Bugün sızdırılan informasyon ise, ürünün şarj hızının ne olduğuna dair bir ipucu veriyor.

İŞTE VİVO X60 PRO+’IN ŞARJ DESTEĞİ

Sportif model adı V2056A olan X60 Pro+, 55W süratli şarj desteğiyle Çin’deki 3C’de onaylandı. 3C sıralaması telefonun ek olarak b ağlarını destekleyeceğini belirtiyor. Vivo X60 ve X60 Pro varyantların da yeni nesil ağlarla uyumlu olduğu düşünülünce 5G ağ destekleme özelliği beklenen bir ayrıntıydı.

Çinli sertifika yetkilisi, X60 Pro+ ile ilgili başka bir detay hemen hemen açıklamadı. Sadece Geekbench yardımıyla ürünün Snapdragon 888 SoC ve 12GB RAM ile geleceğini biliyoruz. Ek olarak karşılaştırma testine doğal olarak tutulan telefon, Android 11’i çalıştırdı.

Aygıt, tek delikli selfie kamera ile 120Hz yenileme hızına haiz bir ekrana haiz olacak. Selfie çekim kamerasının 50MP’lik bir birim olacağı bildiriliyor. Arka tarafta, aygıt dörtlü bir arka kamera kurulumuna haiz olacak. Gelecek günlerde Vivo X60 Pro+ hakkında daha çok informasyon edinmeyi umuyoruz.

Xiaomi Redmi Note 9T lansman zamanı belirlendi!

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Kocasını başka kadınla yatakta böyle bastı! Kocasını başka hanımla yatakta bu şekilde bastı!
Trendyol hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımlarıTrendyol hesap silme iyi mi yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları
İslam'daki 32 farz nedir, anlamları nelerdir?İslam’daki 32 farz nedir, anlamları nedir?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

WhatsApp yeni güncellemesi neleri içeriyor? WhatsApp gizlilik ilkeleri 2021

Next Post

Linkedin hesap silme nasıl yapılır? İşte kalıcı hesap kapatma adımları!

Related Posts