WhatsApp Masaüstünün Yeni Sürümü Yayınlandı

Avatar of admin@teknodate.com
WhatsApp Masaustunun Yeni Surumu Yayinlandi Iste Yeni Ozellikler

Mobil tarafta kullanıcılarına çok çeşitli özellikler sunan WhatsApp, şimdi de masaüstü sürümüne el attı. Şirket, WhatsApp masaüstü uygulamasının yeni sürümüyle koyu tema ve çıkartmalar özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

Bildiğiniz gibi dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp’ın bir de masaüstü sürümü bulunuyor. Şirket, akıllı telefonların beraberinde WhatsApp’ın masaüstü sürümüne de çeşitli özellikler sunuyor.

https://tekno.bursalisozluk.com/apple-vs-facebook-iki-sirket-gizlilik-konusunda-birbirine-girdi/

Şirket, 2.2049.8 sürümüyle beraber mesajlaşma uygulamasına yeni özellikler ve yeni tasarım alternatifleri de getiriyor. Peki, WhatsApp’ın masaüstü sürümü için sunulmakta olan yeni özellikler nelermiş gelin hep beraber bakalım.

diw wa ch
WhatsApp Desktop Windows sticker

Uygulama geliştiricilerin son dönemlerde kullanıcılara sunmaya başladığı ve pek çok kullanıcı tarafından da tercih edilen karanlık mod veya WhatsApp’ta adlandırıldığı şekliyle koyu tema, bir süredir Android ve iOS uygulamalarında kullanılıyordu. Bu özellik, şimdi de WhatsApp’ın masaüstü sürümüne gelecek.

Uygulamanın masaüstü sürümüne sunulacak olan bu özellikle beraber WhatsApp’ın arka planı siyah renge kavuşurken sohbet baloncuklarının rengi WhatsApp ile özdeşleşmiş olan yeşil renginde kalacak. Kullanıcıların gözlerini daha az yorması nedeniyle sıkça tercih edilen bu tema, ayrıca WhatsApp Web sürümü için de kullanılabilir olacak.

https://tekno.bursalisozluk.com/googlein-masaustu-web-aramalari-icin-karanlik-mod-test-ettigi-ortaya-cikti/

Kaynak :https://www.digitalinformationworld.com/2020/12/whatsapp-for-desktop-gets-some-new.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post
samsung galaxy s20 2

Samsung telefon kiralama hizmeti sunmaya başladı

Related Posts