WhatsApp Web görüntülü arama özelliğine kavuşuyor!

WhatsApp Web, WhatsApp kullanıcılarının masaüstündeki en büyük yardımcılarından biri. WhatsApp sohbetlerini tam zamanlı olarak yansıtan ve böylece mesajlaşmaya devam etmeyi elde eden WhatsApp Web, koronavirüs döneminde de bazı özellikleri hayata geçirdi. Bu özelliklere WhatsApp Web karanlık modunu örnek göstermek mümkün. WhatsApp şimdi ise masaüstü sürümü için beklenen adımı attı. Bu adım; Görüntülü ve sesli görüşme özelliğinden oluştu.

WHATSAPP WEB GÖRÜNTÜLÜ VE SESLİ GÖRÜŞMEYE İZİN VERECEK

Görüntülü ve sesli görüşme özelliği WhatsApp Web’e geliyor. Beta sürümde ortaya çıkan bilgilere gore, WhatsApp Web görüntülü aramalara ve sesli aramalara destek verecek. Görüşme yapılırken, bununla birlikte mesajlaşmaya da devam edilebilecek. Tıpkı WhatsApp Android ve iOS sürümlerinde olduğu şeklinde kullanıcılar görüntülü ve sesli aramalar gerçekleştirebilecek. Fakat bu aşamada mühim bir detay var. Bu detay da şimdilik geçerli.

WhatsApp Web görüntülü görüşme özelliğine kavuşuyor

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME ÖZELLİĞİ TEST EDİLİYOR

WhatsApp Web görüntülü görüşme özelliği şimdilik beta sürecinde. Doğrusu bu özellik sınırı olan sayıda kullanıcı tarafınca kullanılabiliyor. Gelecek günlerde bu özelliğin tüm WhatsApp Web kullanıcılarına açılması umut ediliyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
r25IQAEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADwbIsQAAE0bOsVAAAAAElFTkSuQmCC

Instagram Hikayeler müzik ekleme nasıl yapılır?

Next Post
r25IQAEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADwbIsQAAE0bOsVAAAAAElFTkSuQmCC

Microsoft ABD’ye yapılan siber saldırılar ile bağlantılı kötü amaçlı yazılım tespit etti

Related Posts