Xiaomi 11 özellikleriyle puan topladı

Avatar of admin@teknodate.com
Xiaomi 11 ozellikleriyle puan topladi

İlk olarak 29 Aralık’ta tanıtılan Çin markalı Xiaomi 11 modeli özellikleriyle ilgi odağı oldu. Cihazin ekranı, sRGB yada DCI-P3 modlarında çalışırken iyi tek tek özellik sergilerken, ilgili modlar da bu renk gamlarının tamamını kapsıyor. Otomatik Renk, görüntülerin öne çıkması için doygunluğu ve kontrastı artırma eğilimindeyken, Doygun modun üzerine çıkıp yüzde 139 sRGB ve yüzde 111 DCI-P3 kapsamına ulaşabiliyor.

(*11*)

XİAOMİ Mİ 11 EKRAN ÖZELLİKLERİ

Mi 11 paneli de oldukça parlak. Yüksek Parlaklık modu yüzde 100 Averaj Px Seviyesi’nde 996 nit’e ulaşıyor. (APL, yüzde 100, tüm ekranın beyaz olduğu anlamına gelir). Yüzde 50 APL’de ise 1.221 nit’e kadar çıkabiliyor. SRGB ve DCI-P3 modları 505 nit’te zirveye çıkıyor. Ekran, düşük yansıtma özelliği yardımıyla parlak ortam ışığında bile okunabilirliğe haiz.

Xiaomi Mi 11 Pro MIUI Gallery uygulaması ile doğrulandı!Xiaomi Mi 11 Pro MIUI Gallery uygulaması ile doğrulandı!

Ekranı bir açıyla görüntülediğinizde bile renkler muhteşem bir halde durağan(durgun) kalıyor. – 30° ‘de, beyaz nokta 0,5 JNCD’ye kayarken, Kırmızı renk kanalı 3,8 JNCD’ye saparak görüntüye iyi bir aşama kazandırıyor. Meydana getirilen tüm teslerde renk sonuçlarının aynı çıkmış olduğu doğrulandı. Söz mevzusu açıda, ekran parlaklığı yalnızca yüzde 29 azaltıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Apple039in kuresel guvenlik sorumlusu hakkinda rusvet suclamasiyla dava acildi

Apple'ın küresel güvenlik sorumlusu hakkında rüşvet suçlamasıyla dava açıldı

Next Post
Elektrikli scooter kullanicilari ceza alabilecek

Elektrikli scooter kullanıcıları ceza alabilecek

Related Posts