Xiaomi Mi 11 Çin dışına çıkıyor!

Avatar of admin@teknodate.com
Xiaomi Mi 11 Cin disina cikiyor

Xiaomi Mi 11 2020 bitmeden tanıtıldı ve amiral gemisi akıllı telefon yılbaşı öncesi Çin’de satışa sunuldu. Fakat bu Snapdragon 888 işlemci ile gelen ilk akıllı telefonun Çin sınırları içinde satışa çıkacağını göstermiyordu. Mi ailesinin yeni üyesinin Çin haricinde satışa sunulacağı hepimiz tarafınca malum bir gerçekti. Xiaomi ise bu mevzuda bizleri şaşırtmadı ve Twitter hesabı üstünden Xiaomi Mi 11 Global Lansmanı için sürpriz bir paylaşım yapmış oldu.

Xiaomi Twitter’daki gönderisinde bir tanıtım posteri paylaştı. Posterde Mi 11 yazısı ve ”Mi 11 Serisi Global Lansmanı – Oldukca Yakında” ifadeleri yer aldı. Xiaomi şimdilik global lansmanın tarihini açıklamıyor sadece bu mevzuda bazı tahminler var.

Xiaomi Mi 11 Pro MIUI Gallery uygulaması ile doğrulandı!

XİAOMİ Mİ 11 PRO DA SAHNEYE ÇIKABİLİR

Mi 11 ailesinin en kuvvetli üyesinin Xiaomi Mi 11 Pro olacağı tahmin ediliyor. Akıllı telefonun ise, sızıntı kaynakları vasıtasıyla elde edilmiş bilgilere gore 12 Şubat’tan sonrasında tanıtılması planlanıyor. İddialara göreyse Mi 11 global lansmanı, Xiaomi Mi 11 Pro lansmanı ile beraber gerçekleştirilebilir. Doğrusu 12 Şubat sonrası Xiaomi Mi 11 Pro’yu da içeren bir Mi 11 serisi global lansmanına tanık olabiliriz. Fakat Xiaomi’nin Galaxy S21 ailesinin tanıtımını da düşünerek daha erken davranması da söz mevzusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Google arama sayfasinda ortaya cikan WhatsApp hatasi sasirtti

Google arama sayfasında ortaya çıkan WhatsApp hatası şaşırttı!

Next Post
Mi Band 5039e rakip OnePlus Band akilli bileklik ortaya cikti

Mi Band 5'e rakip: OnePlus Band akıllı bileklik ortaya çıktı!

Related Posts