Xiaomi Mi 11 Lite FCC kayıtlarında göründü!

(*11*)

Xiaomi, geçtiğimiz günlerde Mi 11’i tanıtarak 2021 süratli bir merhaba dedi. Ondan sonra ise Mi 11 Pro söylentileri ortaya çıkmaya başladı. Fakat hepimiz 12 şubat sonrası tanıtılması beklenen Mi 11 Pro’ya odaklanmışken, aslolan dikkat çeken gelişme Vietnamlı bir YouTube hesabında yaşandı. Hesap, Mi 11’in daha uygun fiyatlı modelinin, Xiaomi Mi 11 Lite isminde bir akıllı telefonun yolda bulunduğunu söyleyerek, Mi 11 Lite’ın özelliklerinden bazılarını paylaştı. Doğrusunu söylemek gerekirse, Xiaomi Mi 11 Lite için hakikaten de emekler başlamış benzer biçimde görünüyor. Bunun en büyük kanıtı ise resmi belge niteliği taşıyan FCC belgeleri.

XİAOMİ Mİ 11 LİTE FCC’DE

Xiaomi Mi 11 Lite FCC belgelerinde M2101K9AG model numarasıyla kendisini gösterdi. Bu aşamada FCC belgeleri, Xiaomi Mi 11 Lite’ın MIUI 12 ile geleceğini ve 5G destekli değil, LTE destekli bir aygıt olacağını gösteriyor. Aygıt belgelere bakılırsa, 33W süratli şarj teknolojisi ile gelen 4.150mAh değerinde bir batarya ile destekleniyor. Vietnamlı YouTube hesabının iddialarına nazaran ise telefon Snapdragon 732G işlemcisinden güç alacak ve 6 GB RAM ile desteklenecek. Buna ek olarak 64 GB / 128 GB dahili depolama kapasitesi seçenekleri sunulacak. Ekranın LCD mi, AMOLED mi olacağı belirsizliğini koruyor sadece 120 Hz yenileme hızına haiz olması planlanıyor. Peki telefonu POCO F2 ile bağlantılı icra eden detay ne?

Xiaomi Mi 11 Lİte FCC

KİLİT NOKTA MODEL NUMARALARI

Yakın tarihindeki bir sızıntı, POCO F2’nin model numarasının da K9A bulunduğunu iddia etmişti. Bu da M2021K9AG model numarasına haiz Xiaomi Mi 11 Lite’ın bazı pazarlarda POCO F2 olarak satılabileceğini gösteriyor. Her iki telefonun da önümüzdeki dönemde resmi olarak tanıtılması planlanıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 Saniyelerle kurtuldu! Saniyelerle kurtuldu!
Pandemi döneminin en dikkat çeken ismi servetine servet kattıPandemi sürecinin en dikkat çeken adı servetine servet kattı
Snapchat hesap silme işlemi nasıl yapılır? Hesap nasıl kapatılır?Snapchat hesap silme işlemi iyi mi yapılır? Hesap iyi mi kapatılır?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Zoom CEO’su Eric Yuan dünyanın en zengin insanlarından biri oldu

Next Post

Samsung’tan televizyonlar için Güneş enerjili uzaktan kumanda!

Related Posts