Xiaomi Mi 11 Lite tanıtım tarihi ile Mi 11 sürprizi yapabilir!

Xiaomi Mi 11 Lite adı bir süredir gündemde. Bunun en büyük sebebi ise Vietnamlı bir YouTube kanalının paylaşmış olduğu video. Zira video, Xiaomi’nin Xiaomi Mi 11 Lite isminde bir akıllı telefon geliştirdiğini söylemiş ve akıllı telefonun bazı özelliklerini paylaşmıştı. Sonrasında FCC kayıtlarında Mi 11 Lite’a rastlanmıştı. En oldukça dört gözle beklenen mevzu ise Xiaomi Mi 11 Lite’ın tanıtım tarihi ile alakalıydı. Bunun için sızıntı kaynaklarının yeni bir iddiası mevcut.

XİAOMİ Mİ 11 LİTE GLOBAL LANSMAN İLE GELEBİLİR

Mi 11 Lite, Gizmochina’nın iddiasına nazaran, Xiaomi Mi 11’in global lansmanında tanıtılacak. Hatırlarsanız Xiaomi, Mi 11’in global lansmanını duyurmuş sadece oldukça yakında diyerek lansmanla ilgili herhangi bir tarih paylaşmamıştı.

Xiaomi Mi 11 Lite

XİAOMİ Mİ 11 LİTE ÖZELLİKLERİ İLE NELER SUNACAK?

Mi 11 Lite özellikleri için gene gözümüzü sızıntılara çevirmemiz gerekiyor. Kaynakların iddiasına nazaran Mi 11 Lite Snapdragon 732G işlemcisinden güç alacak. Cihazda 6 GB RAM ve 64 GB / 128 GB dahili depolama kapasitesi bulunacak. İddialara bakılırsa Xiaomi Mi 11 Lite’ın fiyatı 324 dolar seviyesinde olacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER Naz Mila durmuyor! Ormanda yarı çıplak pozlar verdi(*11*) Naz Mila durmuyor! Ormanda yarı çıplak pozlar verdi
Tanıtıma az kala: Yaklaşan amiral için yeni video yayınlandı!(*11*)Tanıtıma azca kala: Yaklaşan amiral için yeni video gösterildi!
Instagram hesap silme ve dondurma işlemleri nasıl yapılır?(*11*)Instagram hesap silme ve dondurma işlemleri iyi mi yapılır?

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Samsungun Gosterdigi Gizemli Cihaz Galaxy Note 21 Ultra Mi.png

Samsung’un gösterdiği gizemli cihaz Galaxy Note 21 Ultra mı?

Next Post

Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun WhatsApp hakkında inceleme kararının gerekçesi açıklandı

Related Posts