Xiaomi Mi 11 Pro MIUI Gallery uygulaması ile doğrulandı!

Avatar of admin@teknodate.com

Xiaomi her yıl çoğu zaman şubat ayında amiral gemisi akıllı telefonlarını duyurur. Sadece şirket bu yıl geleneğini bozdu ve Qualcomm Snapdragon 888 işlemcili ilk akıllı telefonu piyasaya sürmek için midir kim bilir, Xiaomi Mi 11’i aralık ayında görücüye çıkardı. Sadece beklentiler Xiaomi’nin etkinlikte tek bir aygıt değil, iki aygıt tanıtması yönündeydi. Xiaomi bu mevzuda bizleri fazlasıyla şaşırttı ve sızıntılarda adı çoğunlukla geçen Xiaomi Mi 11 Pro etkinlikte tanıtılmadı. Şimdi ise bir sızıntı deposu Xiaomi’nin hakkaten de bir Mi 11 Pro modeli üstünde çalıştığını doğrulayan bir kanıt ile ortaya çıktı.

XİAOMİ Mİ 11 PRO KODLARA YANSIDI

Mi 11 Pro, MIUI Gallery uygulamasının kodları içinde göründü. Sızıntı kaynağının ulaşmış olduğu bilgilerin içinde telefonun kenarlarının kavisli olacağı bilgisi de yer aldı. Ek olarak bu aşamada belirtelim; Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım zamanı için de mühim iddialar mevcut.

Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi

Xiaomi Mi 11 Snapdragon 888 işlemcisi ile ne kadar güçlü?Xiaomi Mi 11 Snapdragon 888 işlemcisi ile ne kadar kuvvetli?

Mİ 11 PRO NE ZAMAN TANITILACAK?

Xiaomi Mi 11 Pro’nun tanıtım zamanı ile alakalı ilk mühim iddia, başka bir sızıntı deposu olan Digital Chat Station tarafınca ortaya atılmıştı. Sızıntı deposu, telefonun 12 Şubat’tan sonrasında tanıtılacağını ifade etmişti. Mi 11 Pro’nun özelliklerinin ise Mi 11’den birazcık daha değişik olması umut ediliyor. Burada farktan kasıt, 120 Hz yenileme hızına haiz QHD+ çözünürlüğünde bir ekran ve daha fazlası olabilir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
PARTNER  Ünlü modelden olay paylaşım! Takipçileri büyülendi Meşhur modelden vaka paylaşım! Takip edenleri büyülendi

(*11*)Apple'dan devasa karar! Binlercesi artık yokApple’dan devasa karar! Binlercesi artık yok

(*11*)22 Kasım İSKİ su kesintisi: İşte kesinti yaşanacak bölgeler!22 Kasım İSKİ su kesintisi: İşte kesinti yaşanacak bölgeler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

EA Access nedir ve bu sistem nasıl kullanılır?

Next Post
Iste Dunyanin Ilk Ekran Alti Kamerali Telefonu.jpg

İşte dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonu

Related Posts