Yok artık: Bir kaynak, Samsung Galaxy S21 Plus için inceleme videosu yayınladı!

Galaxy S21 ailesi hakkında gelen sızıntıların hızı arttı. Bu bazılarına göre Samsung’un Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra’dan oluşacak telefonlarını yakın bir zamanda tanıtacağının en büyük işareti. Gün içinde basın görsellerine yönelik bir sızıntının da gerçekleştiği Galaxy S21 ailesi şimdi garip bir halde karşımıza çıktı; Galaxy S21 Plus araştırma videosu ile.

GALAXY S21 PLUS İNCELEME VİDEOSU İLE GÜNDEMDE

Galaxy S21 Plus araştırma videosu, daha ilkin telefonu elde ettiğini söyleyen bir kaynak tarafınca paylaşıldı. Bu kaynak, bundan önceki videosunda Galaxy S21 Plus ile iPhone 12 Pro’yu karşılaştırmıştı. O, şimdi ise Galaxy S21 Plus’a ilişik bulunduğunu söylediği araştırma videosu ile karşımıza çıktı. Videoda, telefonun çekmiş olduğu fotoğraflara, parmak izi sensörüne değiniliyor. Doğal telefonun genel tasarımı ve oyun performansı da videoya yansıyor.

SAMSUNG GALAXY S21 AİLESİ YAKINDA GELİYOR

İnceleme videosundaki Samsung Galaxy S21 Plus’ın doğruluğundan hemen hemen güvenli değiliz. Sadece fazlaca yakında bundan güvenli olacağız benzer biçimde görünüyor. Zira iddialara bakılırsa Galaxy S21 Plus’ın da dahil olduğu Galaxy S21 ailesi 14 Ocak’ta tanıtılacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Aktif internet kullanıcısı 5 milyara yaklaştı

Next Post

Twitter mavi tik almak için tarihi açıkladı

Related Posts