Yüksek performans isteyenler için tasarlandı

Avatar of admin@teknodate.com
Yuksek Performans Isteyenler Icin Tasarlandi.jpg
Yuksek Performans Isteyenler Icin Tasarlandi.jpg

SWORDFISH PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD, giriş seviyesinde konumlandırılabilecek bir ürün. Uygun fiyatlı bir sistem hazırlama düşünceniz var, ya da mevcud sisteminize ekonomik bir takviye yapma düşüncesindeyseniz, güzel bir ürünler karşı karşıya olduğunuzu söyleyebiliriz.

ADATA, bu ürün için dört değişik depolama kapasitesi sunuyor. Bunlar: 250, 500, 1TB ve 2GB. SSD, saniyede 1800MB’a kadar okuma ve 1200MB’a kadar yazma özelliklerine haiz. İster oyun oynuyor olun, ister 3D tasarım yapıyor olun, isterseniz de metin dosyalarınızla ilgileniyor olun. İyi bir performans sizi bekliyor.

M.2 2280 ile AMD ve Intel’in güncel platformlarında uyumlu çalışabilen bu SSD, “Peki ya masaüstü mü yoksa dizüstü PC mi?” diye soranlara, “İkisinde de kullanım için uygundur” yanıtını verebiliyor.

SWORDFISH PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD, bununla birlikte NVMe 1.3 standardına da uygun bir ürün. Bu sayede daha azca gecikme süresi ile daha yüksek depolama mümkün oluyor. 3D NAND yardımıyla de verim ve güvenlik tarafında da kuvvetli bir ürün. Ek olarak, alüminyum soğutucuyla geldiği için yük altında dahi fazla ısınmadan çalışabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Igtv Nedir Ne Anlama Gelir.jpg

IGTV Nedir, Ne Anlama Gelir?

Next Post
Huawei Harmonyos Cok Iddali Geliyor.jpg

Huawei HarmonyOS çok iddalı geliyor!

Related Posts